Visos kategorijos
Produktai pagal pramonės šaką

Browse Products by Pramonė

Paper tube packaging has been widely used in beauty & cosmetics, food, electronics,gifts, and many other fields. Browse what we produce and get innovated now!

Pagrindinis> Produktai pagal pramonės šaką

Grožis ir kosmetika

Pagal užsakymą pagaminti popieriniai vamzdeliai kaip pagrindinė lūpų balzamo, dezodoranto ar lūpų dažų pakuotė, taip pat antrinė makiažo produktų ir rinkinių pakuotė.

Maistas ir gėrimai

Maistiniai popieriniai vamzdeliai visada yra puikus pasirinkimas pakuoti tokius maisto produktus kaip traškučiai, arbata, sausainiai ar maisto papildai. Jie taip pat puikiai apsaugo vyno butelius transportavimo metu.

Žaislai ir žaidimai

Perdirbami popieriniai vamzdeliai yra puikus sprendimas supakuoti vaikų žaislus, piešimo ir tapybos reikmenis, taip pat žaidimų įrangą.

Dovanos ir amatai

Popieriniai vamzdeliai yra puikus sprendimas pakuoti dovanas ir amatus. Cilindro forma, papildyta kruopščiai sukurtomis ir pagamintomis dekoracijomis, puikiai perteikia dovanos prasmę.

Asmens priežiūros ir kūno rengybos reikmenys

Individualiai pritaikyti popieriniai vamzdeliai yra puikus pasirinkimas dantų, plaukų ar kūno priežiūros produktams, taip pat sporto ir kūno rengybos reikmenims. Jie yra saugūs saugojimui ir nešiojami.

Elektronika

Pagal užsakymą pagaminti popieriniai vamzdeliai yra vienas geriausių pakavimo sprendimų elektroniniams gaminiams, tokiems kaip WIFI įrenginiai, belaidžiai garsiakalbiai, išmanieji laikrodžiai, ausinės, USB laidai ir kt.

Pristatymas

Pagal užsakymą pagaminti popieriniai vamzdeliai visada idealiai tinka vestuvių kvietimams, brėžiniams, diplomams ir kitiems brangiems ar sunkiai siunčiamiems daiktams išsiųsti.

Pradėkime nuo jūsų
popierinis vamzdelis PROJEKTAS.
Gaukite pasiūlymą